O nas

 

Galeria Krasnystaw (kiedyś Galeria Panorama)

Jedyny nowoczesny kompleks handlowy o  takiej skali i różnorodności w całym Powiecie, który liczy 5365 m2. Obiekt został otwarty w 2009 roku i obecnie składa się z 21  sklepów o zróżnicowanych branżach.

Galeria zlokalizowana jest przy głównym wjeździe do miasta od strony Lublina (przy głównej drodze Lublin Zamość).

W bezpośrednim sąsiedztwie galerii zlokalizowany jest market TESCO oraz Biedronka.

Historia

Budowę centrum rozpoczęto 18 września 2007 roku, na zlecenie Inwestora „ARDOM” Mariusz Iłowiecki, które realizowane było przez STRABAG. Miejsca parkingowe to prawie 400 miejsc w kompleksie handlowym z tego 100 bezpośrednio przynależnych do Galerii.

Główni najemcy

Obecni Najemcy, którzy kontynuują wieloletnią współpracę to: CCC, PEPCO, 5.10.15, Pralnia, Play, Esotiq, 4F, Butik, Big Stone, Jubiler, Nicol, Mobil Media.

Nowi Najemcy: Optyq, Rossmann, Hills, Mięsny Ryjek, kosmetyki Świat Paznokci, JYSK, Prymus AGD, Ubezpieczenia, KIK

Już wkrótce w Galerii pojawi się nowy operator RTV AGD.

Rozrywka/kultura

Galeria Krasnystaw to jeden z większych obiektów handlowo-rozrywkowych w okolicy. Posiada w swojej ofercie znane i popularne marki. Galeria to głównie sklepy w których znajdziesz modę na każdą kieszeń.

Galeria Krasnystaw to nie tylko centrum handlowe, to również miejsce rozrywki gdzie odbywają się liczne eventy tematyczne – Mikołajki, Walentynki, Dzień Dziecka, pokazy mody, pokazy kulinarne, koncerty, porady stylistów, wizażystów, fryzjerskie, wystawy fotografii, malarstwa oraz loterie, w których biorący udział klienci mogą zdobyć cenne nagrody jak samochód, wycieczki zagraniczne, nagrody pieniężne oraz wiele innych nagród rzeczowych. Galeria angażuję się w imprezy lokalne współpracuje z  miastem organizując wsparcie przy Chmielakach i wyborach Miss Krasnegostawu.