Aktualności

Przedsięwzięcie ma za zadanie zwrócenia uwagi społecznej na problem opieki nad dziećmi nieuleczalnie chorymi oraz zgromadzenie środków finansowych, koniecznych do dalszego niesienia pomocy i wsparcia. Celem Hospicjum jest poprawa jakości życia naszych Podopiecznych poprzez otaczanie ich specjalistyczną i troskliwą opieką medyczną, psychologiczną, duchową oraz socjalną. Opieką obejmujemy dzieci i młodzież z terenu całego województwalubelskiego i dodatkowo pod naszą opieką znajdują się Podopieczni ewakuowani z hospicjów na Ukrainie. Nie bądź obojętny i przekaż swój 1,5% podatku.

Promocje

To doskonały moment na zakup zmysłowego kompletu bielizny w rewelacyjnej cenie. Zajrzyj do KiK - jest z czego wybierać zarówno w mniejszych, jak i w większych rozmiarach! Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów we wszystkich sklepach KiK!

Chcesz podarować swojej walentynce wyjątkowy zapach? Przybywamy z pomocą!  Zainspiruj się i poznaj znane i uwielbiane nuty. Teraz w Hebe wszystkie perfumy kupisz z rabatem do 60%.

Już jest! Sprawdź co kupisz w nowych, niższych cenach! Dodatkowy rabat -> zrób zakupy za 50 zł i otrzymaj -20% zniżki na WSZYSTKIE KURTKI!

Wydarzenia

W duchu solidarności z mieszkańcami Ukrainy pragniemy włączyć się w akcję pomocy.
Dzisiaj zakupiliśmy materace oraz niezbędne środki higieniczne i przekazaliśmy je potrzebującym.