Aktualności

Kulturalny line up na jesień? Tylko od Kary Becker! W dzisiejszym odcinku CCC CLUB STORIES wyruszymy w fascynujący, choć nieco niebezpieczny trip po Amsterdamie. W międzyczasie coś poczytamy i czegoś posłuchamy, więc nudzie wstęp wzbroniony! Widzimy się? PS Nie jesteś jeszcze Klubowiczem? Pobierz aplikację CCC i zmień to teraz!

Sprawdź, w którą niedzielę zrobisz zakupy w Galerii Krasnystaw!

Promocje

Pst… Marzą Ci się spokojne Święta? Wybierz Kartę podarunkową CCC za min. 100 zł i zgarnij bożonarodzeniowy gift - kartę zniżkową 30% na kolejne zakupy! Tak, ekstra rabat 30% na najmodniejsze prezenty! Spokojnych Świąt z Kartą podarunkową CCC! Promocja trwa do 24 grudnia lub  do wyczerpania zapasów.

Aż -40% na drugą tańszą parę butów lub torebkę! Brzmi dobrze, prawda? A działa jeszcze lepiej! Specjalnie dla Ciebie zniżka 40% na drugą, tańszą parę najmodniejszego obuwia lub stylową torebkę! Nie zwlekaj i skorzystaj już teraz! Oferta obowiązuje do 11 grudnia.

Stylowej bielizny nigdy zbyt wiele. Sprawdź promocję MORE TO LOVE -30% na całą kolekcję przy zakupie min. 4 sztuk. Zapraszamy na zakupy!

Wydarzenia

Dziękujemy za przybycie i wspólnie spędzony czas. Było magicznie. Jeśli nie zdążyłeś zrobić sobie świątecznego zdjęcia w kąciku Mikołaja to masz jeszcze szansę! Świąteczna strefa stoi na pasażu do 23 grudnia.

W duchu solidarności z mieszkańcami Ukrainy pragniemy włączyć się w akcję pomocy.
Dzisiaj zakupiliśmy materace oraz niezbędne środki higieniczne i przekazaliśmy je potrzebującym.